Korzystne konto osobiste dla młodych - TOP 3

Korzystne konto osobiste dla młodych - TOP 3

Konto osobiste za zero

Konto dla studentów NEST bank to obecnie oferta, która jest taka jak dla konta osobistego i bez kosztów będzie można rachunek założyć, prowadzić, wydana nam będzie karta debetowa Visa, do tego wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju i za granicą.

Konto osobiste dla studenta

Konto młodzieżowe w Milenium banku – Konto 360 stopni Student

To konto umieszczone jest na drugim miejscu przeznaczone dla osób w wieku między 18 a 26 lat. Oferuje ono darmowe otwarcie i prowadzenie, kartę płatniczą, internetowe przelewy w kraju, wypłatę z własnych bankomatów. Jeśli dokona się opłaty kartą w miesiącu będzie można mieć darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów a jednocześnie będzie brak prowizji za korzystanie z karty.

Dodatkowo bank proponuje nam również specjalną aplikację, dzięki której między innymi zarządzanie domowym budżetem staje się wygodniejsze, jest także usługa cashback, dzięki której będzie można uzyskać zwrot części środków. Pojawia się także program rabatowy Inspiracje, który daje szansę na tańsze zakupy, gdy będziemy trwale z bankiem współpracować.

Konto osobiste 13 +

Konto mobilne dla młodzieży w mBanku

Na trzecim miejscu zestawienia kont młodzieżowych znajduje się mBank ze swoim mobilnym eKontem. Mobilne konto to uniwersalna opcja nie tylko dla studentów. Firma proponuje nam darmowe otwarcie i prowadzenie, wydanie karty debetowej, karty płatniczej, internetowe przelewy krajowe i wypłatę z bankomatów: mBanku, Euronet, Planet cash4you i BZ WBK. Jeśli dokona się wypłaty w innym sprzęcie będzie można liczyć się z prowizją liczącą sobie minimum 5 złotych i jak i dziewięć. W banku jest dodatkowo oferta moneyback oraz cashback. Konto można otworzyć poprzez wnioski dostępne online.

Tworzenie konta bankowego

Najprościej obecnie będzie zakładać konto przez internet wtedy bez wychodzenia z domu. Niektóre banki wymagają, by konta były zakładane poza stacjonarną placówką. Będzie się to wiązać, z tym, że nie będzie angażowania pracowników banku, nie zabiera się im czasu. Dodatkowo można zachęcić się do założenia takiego konta przez liczne promocje i dodatki, które będzie można otrzymać przy założeniu przez internet. Takie gratisy przyciągają do zakładania konta przez internet, ponieważ nie będzie takich możliwości w siedzibie banku. Jeśli chcemy otworzyć konto trzeba dokładnie uzupełnić formularz. Bank będzie wymagał od nas podstawowych informacji. Dlatego jeśli chcemy się do niego udać warto będzie zabrać ze sobą dowód osobisty i dokumenty, którymi potwierdzi się dane.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz

Witaj na naszym blogu finansowym! Zajmujemy się tematyką domowego budżetu, kredytów, rachunków bankowych, pracy i wiele więcej. Zapraszamy!

kontakt@mkbhp.pl